Duchowa podróż poślubna

Bali jest dla mnie rajem na ziemi

Duchowa podróż poślubna po błogosławieństwo.

Agnieszka Nowakowska

Podróżniczka i poszukująca głębi życia istota. Podróżuje od 25 lat , chętnie poznając kultury i religie …. Przeczytałam wiele książek i zrozumiałam ,że duchowość to nie religia i jest wewnątrz nas. Jest rozwojem jednostki. Zauważyłam ,że podczas gdy niektórzy wybierają religię, inni wzdragają się na samą myśl o Bogu. Czasy się zmieniają , nie możemy tego zatrzymać. Wielu ludzi widzi prawdziwy obraz religii i odchodzi od niej. Nie odchodzą jednak od Boga,. Kochają go i mają Boga w sercu. Zdają sobie sprawę ,że potrzebują Bożego błogosławieństwa w życiu., ale nie wiedzą co zrobić , skoro nie uznają już religii. Żyją w wolnych związkach, ale coś nie gra, są trudności. Ponieważ brak im błogosławieństwa.

Czym zatem jest błogosławieństwo i po co jest potrzebne​?

Zadajmy sobie pytanie na początek czym jest związek małżeński? Jest to zobowiązanie dobrowolne dwojga ludzi do wspólnego wzrastania. To nauka cierpliwości , miłości, otwartości , wyrozumiałości itp. To takich cnót oboje uczą się w związku. Każde z tych młodych ludzi zobowiązuje się do rozwoju. Tu nie ma miejsca na słowa „przyrzekam Tobie”, ani żadne inne zobowiązania i więzy. To wolność dwojga ludzi , ich wolny wybór bycia z sobą i rozwoju duchowego przy partnerze. Aby razem wytrwali w miłości to potrzebny jest potencjał, naładowanie energią ich intencji, uruchomienie ich wspólnego duchowego działania. Tu potrzebne jest BŁOGOSŁAWIEŃSTWO dwojga ludzi na tej drodze, po to by wytrwali w szczęściu i miłości.

Tu pojawiamy się my – Anioły Ceremonii , proponując Młodej Parze podróż do miejsc świętych , ludzi Oświeconych czy Świętych . Tam będą mogli  otrzymać błogosławieństwo. To radosne wydarzenie pomożemy Wam celebrować w odpowiedni nietuzinkowy sposób, świętować i weselić się, dzielić się tą radością z rodziną i znajomymi. Odpowiednia atmosfera weselna, to potencjał jaki będzie towarzyszył młodym na nowej drodze życia. Anioły Ceremonii  zajmie się tym, aby stworzyć dla Was tą energię . Nasze działania ją pomnażają i wspierają. Do dekoracji weselnych używamy bowiem symboli duchowych, które w tym dniu będą przekazywały swą najwyższą duchową energią. Każdy detal jest przez nas przemyślany. Zadbamy o to, aby miejsce wesela było chronione przed energiami z niższych poziomów, jak Anioły  będziemy czuwać nad każdą chwilą Waszej uczty.

Jeśli pracujecie nad Waszymi pozytywnymi emocjami , jeśli wierzycie, że pozytywna atmosfera wpływa na udane relacje i radość ludzi. Jeśli kochacie Boga jako Stworzyciela wszystkiego , pragniecie Boskiej energii radości dla Waszych gości weselnych , to My Anioły Ceremonii Jesteśmy dla Was.

Południowe Indie pachną kardamonem i wszechobecną duchowością
Nieustające szczęście to być w podróży

Stworzymy dla Was ,ten najcudowniejszy dzień w Waszym życiu.

Błogosławieństwo to mówienie o kimś dobrze ale z pragnieniem, by coś wyszło na dobre, czyli jest to życzenie dobra. Życzenie pomyślności bez Boga przypomina magiczne zaklęcie, bo niby co miałoby sprawić, że słowa te faktycznie się spełnią?

Błogosławieństwo to uwolnienie potencjału dobra, to otwarcie przed drugą osobą przestrzeni w której dzieje się dla niej dobro, krótko mówiąc jest to życzenie najwyższej pomyślności. A zabieram Młode Pary po błogosławieństwo do Wielkich tego Świata.

Ważnym punktem duchowej wycieczki jest również aśrama Sathya Sai Baby. To hinduskie miejsce pielgrzymek, tradycyjnie wypełnione energią i miłością. Można w niej uczestniczyć w ceremoniach śpiewu bhadźanów (bhajan) i medytować podczas recytacji wedyjskich hymnów, które pozytywnie wpływają na umysł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka Prywatności AKCEPTUJĘ