Wedding Planner

Angelika Stróżyk- Wedding Planner/konsultant ślubny

Swoją największą pasję jako konsultant ślubny odkryłam organizując własne wesele. Marzyłam,aby dać swoim gościom prawdziwe przeżycia, które zapamiętają na zawsze. Udało się , poczułam ,że to jest to co chce w życiu robić !!

Organizując ślub i wesele , bazuję na własnym doświadczeniu  , dokładnie analizuję  potrzeby Pary Młodej, ponieważ do każdej z nich podchodzę indywidualnie .Najbardziej cenię sobie możliwość  współpracy z fantastycznymi ludżmi.

Od czego zacząć organizację wesela?

Przede wszystkim od ustalenia motywu przewodniego oraz kolorystyki , która podkreśli dany styl sali. Warto przynajmniej określić klimat,  który będzie Wam odpowiadał. Właśnie na pierwszym spotkaniu będziemy to uzgadniać. To Nam w przyszłości ułatwi zakupy , współpracę z ewentualną dekoratorką , ogólną organizację oraz pozwoli uniknąć kosztownych błędów

Jaki wybrać motyw przewodni wesela?

Dla wielu wybranie motywu przewodniego może być wyzwaniem. Jeśli nie jesteście jeszcze pewni to

proszę zadajcie sobie poniższe pytania i ustalcie jaki styl pasuje do Was. Oczywiście na spotkaniu ze mną również podpowiem na co zwrócić uwagę.

  1. Spójrzcie w swoją szafę i określcie jaki macie styl ubierania się.
  2. Spiszcie na kartce Wasze ulubione kolory.
  3. Napiszcie, jakie macie pasje i zainteresowania.
  4. Nawiążcie do Waszej przeszłości, do czasów ,które przeżyliście i dobrze wspominacie np. podróże. 
  5. Zróbcie czarną listę stylów i kolorów, które do Was na pewno nie pasują. 
  6. Weżcie pod uwagę sezon, w którym odbędzie się uroczystość ślubna , gatunki kwiatów sezonowych. 
  7. Określcie Wasz budżet. 
  8. Odwiedż główne portale ślubne i zainspiruj się aktualnymi trendami. 
  9. Znajdż salę weselną , która jest bliska danemu stylowi. 
  10. Jeśli masz trudność z wyborem zadzwoń do mnie , umów się na spotkanie , a ja z przyjemnością doradzę i pomogę w wyborze .
Angelika

 Prywatnie to osoba  posiadająca ogromne pokłady wrodzonej życzliwości. W interakcji z ludźmi stawia przede wszystkim na szczerość. Cieszą ją nowe znajomości bo dzięki ludziom rozwija swoją drugą pasje – psychologię.

Swój czas poświęca przede wszystkim na rozwój osobisty, dlatego jako Wedding Planner cały czas się rozwija, a w swojej pracy działa intuicyjnie dążąc tym samym do wewnętrznej samorealizacji jako  człowiek..

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka Prywatności AKCEPTUJĘ